Search
  • Petra Papierníková

TRAINBOW


TRAINBOW - medzinárodný tréning zameraný na to ako dizajnovať, facilitovať a hodnotiť vzdelávacie aktivity zamerané na diverzitu a participáciu sme realizovali na konci roka.

Tento rok sme nemohli ukončiť lepšie!

Učitelia, pracovníci s mládežou, profesori, psychológovia a tí, ktorí sa chceli nielen profesne ale aj osobnostne zlepšiť sa stretli vďaka podpore EÚ v Kysaku, na východe Slovenska, v dňoch od 3. do 11. decembra.

TRAINBOW - medzinárodný tréning zameraný na to ako dizajnovať, facilitovať a hodnotiť vzdelávacie aktivity zamerané na diverzitu a participáciu.

34 účastníkov, 16 krajín (Arménsko, Azerbajdžan, Bielorusko, Bulharsko, Estónsko, Dánsko, Gruzínsko, Grécko, Malta, Moldavsko, Nemecko, Rakúsko, Rumunsko, Slovensko, Španielsko, Ukrajina), dvaja špičkoví tréneri MarCus Sultanito Vrecer a Pavel Vassiljev, úžasná grafická facilitátorka Olalla González a marketingová špecialistka Elisa Bodenstab.

Veľké ďakujem patrí organizačnému tímu, dobrovoľníkom a Škola v prírode Kysak, ktorí zvládli každú našu špeciálnu požiadavku s prehľadom.

Už sa nevieme dočkať, čo nám rok 2019 prinesie!