EduEra, o. z.

Fábryho 2

Košice 04022

Slovenská republika

IČO: 50853163

PIC: 910763556

IBAN: SK69 0200 0000 0038 8746 9451

info@eduera.sk

  • Facebook
  • Google+

© 2017 - 2019 by EduEra

Asistent Erasmus+

 

Budeš dôležitou súčasťou na vytváraní a zabezpečovaní Erasmus+ projektov. Vďaka tvojej komunikácii s našimi partnerskými organizáciami sa budeš podieľať a zúčastňovať sa služobných ciest, medzinárodných projektov a školení.

Koho hľadáme?

Ak si aktívny, máš záujem zlepšovať svoje schopnosti v tejto oblasti a realizovať svoju stáž v medzinárodnom prostredí, hľadáme práve teba! Mal by si hovoriť plynule po anglicky, byť organizačne schopný, vyhľadávať prácu s ľuďmi a rád cestovať.

Odkiaľ môžeš pracovať?

Pozícia nie je viazaná na miesto. Komunikácia bude prebiehať cez Skype, Facebook a na pravidelných osobných stretnutiach, ktoré si vopred dohodneme.

Projekt Asistent

 

EduEra realizuje edukačné projekty aj na Slovensku. Vďaka tvojej komunikácii s našimi partnerskými organizáciami sa budeš podieľať a zúčastňovať sa služobných ciest, projektov a školení. Ak chceš pôsobiť ako školiteľ, facilitátor alebo mentor a máš skúsenosti s neformálnym vzdelávaním alebo ich len chceš nájsť. Sme tu!

Koho hľadáme?

Aktívnych mladých dobrovoľníkov so záujmom o neformálne vzdelávanie, ktorí sú motivovaní pracovať nielen na sebe ale budovať a zlepšovať kompetencie mladých ľudí na Slovensku. Ľudí, ktorí sú organizačne schopní, neboja sa prekážok a radi spoznávajú ľudí, či nové miesta.  

Odkiaľ môžeš pracovať?

Projektový asistent pre západné Slovensko - Bratislava a okolie

Projektový asistent pre východné Slovensko - Košice a okolie

Social Media - marketing špecialista

Tvojou úlohou bude aktívna účasť na tvorbe komunikačných nápadov a stratégie, príprava podkladov pre tvorbu mediálnej stratégie a reporting.

Koho hľadáme?

Zodpovedných mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o marketing, Facebook a Instagram. Ak ťa baví pracovať v online svete a si skúsený alebo chceš nabrať skúsenosti, prihlás sa!

Odkiaľ môžeš pracovať?

Bratislava a okolie

Bloger

 

Informujeme mladých ľudí o ich možnostiach a chceme ich inšpirovať, preto potrebujeme Teba! Budeš písať články, robiť rozhovory so zaujímavými ľuďmi a reportovať z najlepších projektov a programov. 

Koho hľadáme?

Mladých kreatívnych ľudí, ktorých baví písanie a spoznávanie nových vecí. Nie sú hanbliví a dokážu sa rýchlo orientovať v téme. Študentov, ktorí sa zaujímajú o žurnalistiku či masmédiá a chcú nabrať skúsenosti.

Odkiaľ môžeš pracovať?

Pozícia nie je viazaná na miesto. Komunikácia bude prebiehať cez Skype, Facebook a na pravidelných osobných stretnutiach, ktoré si vopred dohodneme.

Prihlásiť sa môžeš do 5.5.2018