EduEra, o. z.

Fábryho 2

Košice 04022

Slovenská republika

IČO: 50853163

PIC: 910763556

IBAN: SK69 0200 0000 0038 8746 9451

info@eduera.sk

  • Facebook
  • Google+

© 2017 - 2019 by EduEra

12/1/2020

Vít sa prostredníctvom EduEra zúčastnil tréningového kurzu Path to the ideal NGO v Estónsku. Prečo bol aj týždeň málo a či dokáže skúsenosť z marketingu pomôcť pri budovaní NGO sa dozviete v jeho reporte.

Tréninkový kurz Path to the Ideal NGO, jak už název nap...

3/12/2019

Nina Skalíková sa rozhodla vykročiť z komfortnej zóny. Vydala sa na cestu do Santiago de Compostela, kde prešla časť púte. Nakoľko ju nebavilo chodiť z bodu A do bodu B, tak si požičala bicykel a spoznala zákutia Španielska. Po návrate domov si kúpila letenku do Kambod...

Zuzka je dobrovoľníčka, ktorá sa rozhodla po strednej radšej vycestovať a svojej budúcnosti dať ešte nejaký čas. Ako sa má na Malorke a čo tam robí, nám prináša v svojom blogu.

Ahojte!

Ako som sa to teda ocitla na Mallorce? Rada vám to trošku priblížim.

V máji som zmaturo...

25/11/2019

V tomto období sme si pripomínali odvážnych, nebojácnych ľudí, ktorí stáli na námestiach a štrngali kľúčmi. Chceli slobodu a vybojovali ju. Nie len pre seba, ale aj pre nás, pre ďalšie generácie. Pri tejto príležitosti sme urobili rozhovor s pani Janou Čambálovou, ktor...

11/11/2019

Valéria Borovská vyskúšala svoje šťastie na stáži v Škótsku. Pracovala v centre pre mladých dospelých so špeciálnymi potrebami. Do Beannachar Camphill Community prišla ako stážistka a vďaka svojej šikovnosti tam teraz pôsobí, ako zamestnankyňa. V článku sa dozviete o r...

4/11/2019

Matúš Basanda strávil 3 mesiace v Afrike, kde pracoval ako dobrovoľník. Pracoval s drogovo závislými chlapcami v Mwangaza Rehabilitation Centre. O svoje skúsenosti a vedomosti sa s nami podelil v rozhovore.

Prečo si sa rozhodol ísť robiť dobrovoľníka práve do Afriky?

Neb...

24/10/2019

Mladá Slovenka Katka Ch. sa rozhodla vyskúšať život v Bruseli.  Z pracovných dôvodov neuverejníme jej celé meno. Ako sa jej to podarilo? Darí sa jej tam? To všetko sa dozviete v dnešnom článku.

 Ako si sa dostala k práci v Bruseli?

Našli si ma cez Linkedln - táto práca s...

19/10/2019

Na University of Oxford študujú aj Slováci. Dôkazom je aj Marián Kupčulák, ktorý si okrem štúdia na Britskej univerzite vyskúšal aj štúdium vo Švédsku na Gothenburg University. Ďalší príklad úspešného Slováka vo svete.

Ako ste sa dostali k štúdiu vo Veľkej Británii?

Nad...

15/10/2019

Neuveriteľný príbeh mladej Slovenky, ktorá skúsila život v Španielsku, Rusku a v súčasnosti učí deti v Indonézii. Radka Malinčáková je plná optimizmu a neuveriteľných zážitkov o ktoré sa s nami podelila v rozhovore. 

Si vyštudovaná prekladateľka, na ktorej univerzite si...

Dnešnú skúsenosť o Erasme+ vám rozpovie Aďka Tibenská, ktorá sa zúčastnila projektu Urban Art Equality Project na Mallorke.

URBAN ART EQUALITY PROJECT

Aďka Tibenská 

Kde je začiatok príbehu? Nachádza sa niekde v Palme u Pabla (jedného obetavého španiela), u ktorého som s...