EduEra, o. z.

Dunajská 14

Bratislava

Slovenská republika

IČO: 50853163

PIC: 910763556

IBAN: SK69 0200 0000 0038 8746 9451

info@eduera.sk

  • Facebook
  • Google+

© 2017 - 2019 by EduEra

11/11/2019

Valéria Borovská vyskúšala svoje šťastie na stáži v Škótsku. Pracovala v centre pre mladých dospelých so špeciálnymi potrebami. Do Beannachar Camphill Community prišla ako stážistka a vďaka svojej šikovnosti tam teraz pôsobí, ako zamestnankyňa. V článku sa dozviete o r...

4/11/2019

Matúš Basanda strávil 3 mesiace v Afrike, kde pracoval ako dobrovoľník. Pracoval s drogovo závislými chlapcami v Mwangaza Rehabilitation Centre. O svoje skúsenosti a vedomosti sa s nami podelil v rozhovore.

Prečo si sa rozhodol ísť robiť dobrovoľníka práve do Afriky?

Neb...

24/10/2019

Mladá Slovenka Katka Ch. sa rozhodla vyskúšať život v Bruseli.  Z pracovných dôvodov neuverejníme jej celé meno. Ako sa jej to podarilo? Darí sa jej tam? To všetko sa dozviete v dnešnom článku.

 Ako si sa dostala k práci v Bruseli?

Našli si ma cez Linkedln - táto práca s...

19/10/2019

Na University of Oxford študujú aj Slováci. Dôkazom je aj Marián Kupčulák, ktorý si okrem štúdia na Britskej univerzite vyskúšal aj štúdium vo Švédsku na Gothenburg University. Ďalší príklad úspešného Slováka vo svete.

Ako ste sa dostali k štúdiu vo Veľkej Británii?

Nad...

15/10/2019

Neuveriteľný príbeh mladej Slovenky, ktorá skúsila život v Španielsku, Rusku a v súčasnosti učí deti v Indonézii. Radka Malinčáková je plná optimizmu a neuveriteľných zážitkov o ktoré sa s nami podelila v rozhovore. 

Si vyštudovaná prekladateľka, na ktorej univerzite si...

Dnešnú skúsenosť o Erasme+ vám rozpovie Aďka Tibenská, ktorá sa zúčastnila projektu Urban Art Equality Project na Mallorke.

URBAN ART EQUALITY PROJECT

Aďka Tibenská 

Kde je začiatok príbehu? Nachádza sa niekde v Palme u Pabla (jedného obetavého španiela), u ktorého som s...

7/10/2019

Mladé Slovenky a Slováci dokážu svojou pôsobnosťou meniť spoločnosť. Dôkazom je aj inšpiratívny príbeh Mateja Mikliana, ktorý sa pomocou svojich vedomostí, znalostí a talentu dokázal presadiť v Európskom parlamente. 

Ako si sa dostal do Európskeho parlamentu?

Do parlamen...

3/10/2019

Ak si myslíte, že za deň sa toho nedá veľa stihnúť, tak sa mýlite. Dôkazom je aj Mária Lauková, ktorá  pracuje ako učiteľka vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banská Bystrica. Pracuje na onkologickom oddelení a vo svojom voľnom čase robí vedúcu na...

Dart´Art. 🧠

To bol názov projektu, ktorý som spolu s ďalšími 5 Slovákmi absolvovala
v Belgicku 2.-12.9.2019. Okrem nás tam boli mladí z ďalších 5 krajín– Belgicka, Španielska, Talianska, Bulharska a Rumunska. Dokopy nás tam bolo 42.

🙈 Keďže to bol môj PRVÝ projekt, mus...

EduEra vďaka medzinárodnému tréningu COACHING: LEVEL ONE vzdelávala pracovníkov s mládežou z rôznych EÚ krajín ako využiť koučing ako metódu pri práci s mládežou. 

A čo v neformálnom vzdelávaní určite nemôže chýbať? KREATIVITA 🍃 

A práve tá určite nechýbala našej s...

Please reload

Odporúčané články